קצת עליי

מבולבלים מהיצע המלונות שיש באינטרנט?

לפני חמש שנים החלטתי להפוך את האהבה והתשוקה שלי לעסק בתחום התיירות.

שמי מאיה לוי בת 39 מהרצליה, אשתו של ליאור ואמא של אריאל ודורון.

עבדתי 7 שנים בבנק גדול בתור כלכלנית אבל הרגשתי שזה לא המקום הנכון עבורי.

את סיקרטור הבלוג הקמתי על מנת לשתף אתכם הקוראים בידע הרב שצברתי בזכות טיולים אישיים שלי ושל אלפי לקוחות, שהזמנתי להם מלונות בשנים האחרונות כשהייתי בעלים של סוכנות נסיעות הנושאת את אותו השם.

מלון שלא אהבתי או שלא קיבל משוב חיובי לא נכנס לרשימת המומלצים שלי.

כשאני מטיילת בארץ ובעולם, עם בעלי או עם כל המשפחה,  אני מחפשת מקומות שייתנו לי ערך מוסף, שיעניקו לי חוויה. הזמן שלי מאוד חשוב לי ולכן מקום הלינה מאוד חשוב לי, אני לא מאלה שמחפשים מקום רק לשים את הראש. זה לא חייב להיות מלון חמישה כוכבים, אבל כן מקום שייתן איזה ערך מוסף. אם אני עם בעלי אף יותר – אני מחפשת מקום שנוכל להירגע ולהנות מהזמן הזוגי הנדיר שלנו ביחד.

עם הזמן, הבנתי  מהקוראים של הבלוג,  שאתם אוהבים גם לקבל המלצות על מסלולים, הופעות, מקומות ספא, מסעדות טובות, אנשי מקצוע – בקיצור עולם התרבות והאסתטיקה

וגם על זה תוכלו לקרוא בבלוג.

במקביל גם פתחתי קהילה בפייסבוק בשם מאיה וחברים ממליצים – שם אני ואתם יכולים לשתף את ההמלצות שלנו.

פרט שחשוב לדעת עליי – מוזיקה היא אחת האהבות הגדולות בחיי, במיוחד מוזיקת שנות השמונים, ואני מרבה לטוס לחו"ל להופעות כבר כמעט 20 שנים.

לונדון היא היעד המועדף עליי בכל מצב נתון – לבד, עם בעלי, עם הילדות, חורף קיץ ומה לא.

הבלוג מתעדכן באופן שוטף בהמלצות חדשות ויעדים חדשים ולכן אשמח אם תעקבו אחריו, ואתם מוזמנים להירשם לניוזלטר.

בחלק מהקישורים בבלוג תמצאו לינקים של קישורי שותפים ואשמח אם תזמינו באמצעותם (פירוט נוסף בנושא תמצאו בסעיף גילוי נאות בחלק תנאי השימוש של האתר).

חלק מהסיקורים בבלוג הם מוזמנים, הדיעה שלי היא אובייקטיבית, ומה שאני כותבת הוא תמיד מתוך חוויה אישית שלי . במידה ויש לכם רצון לסיקור ושיתוף פעולה, מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות המייל maya@secretour.co.il

תודה לחברת TheGuy על עיצוב האתר, על הסבלנות ועל המקצועיות ובמיוחד לגיא ולדר המנכ"ל.

*תודה לרותם טל הצלם.   בילוי נעים