קצת עליי

מבולבלים מהיצע המלונות שיש באינטרנט?

לפני חמש שנים החלטתי להפוך את האהבה והתשוקה שלי לעסק בתחום התיירות.

שמי מאיה ברגר לוי, בת 38 מקרית חיים, נשואה לליאור ואמא של אריאל ודורון. עבדתי 7 שנים בבנק גדול בתור כלכלנית אבל הרגשתי שזה לא המקום הנכון עבורי. את סיקרטור הבלוג הקמתי על מנת לשתף אתכם הקוראים בידע הרב שצברתי בזכות טיולים אישיים שלי ושל אלפי לקוחות, שהזמנתי להם מלונות בשנים האחרונות כשהייתי בעלים של סוכנות נסיעות הנושאת את אותו השם. מלון שלא אהבתי או שלא קיבל משוב חיובי לא נכנס לרשימת המומלצים שלי. במהלך השנים הבנתי כמה מבלבל היצע המלונות הקיים באינטרנט ובקבוצות הפייסבוק השונות. כשאני מטיילת בארץ ובעולם אני מחפשת מקומות שייתנו לי ערך מוסף, שייתנו לי חוויה. הזמן שלי מאוד חשוב לי ולכן מקום הלינה מאוד חשוב לי, אני לא מאלה שמחפשים מקום רק לשים את הראש, זה לא חייב להיות מלון חמישה  כוכבים, אבל כן מקום שייתן איזה ערך מוסף. אם אני עם בעלי אף יותר – אני מחפשת מקום שנוכל להירגע ולהנות מהזמן הזוגי הנדיר שלנו יחד. עם הזמן, הבנתי  מהקוראים של הבלוג,  שאתם אוהבים גם לקבל המלצות על טיולי יום, מקומות ספא, מסעדות טובות וכו' וגם על זה תוכלו לקרוא בבלוג, ובמקביל גם פתחתי קהילה בפייסבוק בשם מאיה ממליצה – שם אני ואתם יכולים לשתף את ההמלצות שלנו.

אני גם מאוד אוהבת מוזיקה ומשלבת  שירים שאני אוהבת בפוסטים בבלוג.

הבלוג מתעדכן באופן שוטף בהמלצות חדשות ויעדים חדשים ולכן אשמח אם תעקבו אחריו, ואתם מוזמנים להירשם לניוזלטר.

בחלק מהקישורים בבלוג תמצאו לינקים של קישורי שותפים ואשמח אם תזמינו באמצעותם (פירוט נוסף בנושא תמצאו בסעיף גילוי נאות בחלק תנאי השימוש של האתר).

חלק מהסיקורים בבלוג הם מוזמנים, הדיעה שלי היא אובייקטיבית, ומה שאני כותבת הוא תמיד מתוך חוויה אישית שלי . במידה ויש לכם רצון לסיקור ושיתוף פעולה, מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות המייל maya@secretour.co.il

תודה לחברת TheGuy על עיצוב האתר, על הסבלנות ועל המקצועיות ובמיוחד לגיא ולדר המנכ"ל.

 

*תודה לרותם טל הצלם.   בילוי נעים